Pkk'nın Üstlendiği Eylemler

Mit, Jitem, Devlet değil; VAHŞİ, IRKÇI, FAŞİST PKK!!!

Arşiv Çalışması Hakkında

PkkEylemleri.com olarak Pkk’nın kanlı eylemlerini objektif bir gözle, farklı kaynaklardan faydalanarak kamuoyuna sunmayı hedefliyoruz.

Özellikle Pkk’nın Türkçe yayın yapan yayın organı Serxwebun‘dan belgelerle, şimdilerde devletin yaptığı öne sürülen katliamları zamanında Pkk’nın nasıl üstlendiğini ve onlarla övündüğünü görmek için sayfalarımıza bakabilirsiniz.

Sayfanın sağındaki kısımdan Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz(SAYFAMIZ PKK’LILARIN YOĞUN ŞİKAYETLERİ SONUCUNDA HAKSIZ BİR ŞEKİLDE KAPATILMIŞTIR. ADRESİMİZİ YİNE DE FACEBOOK’TA PAYLAŞIP…) ve doğruları yaymamızda bize yardımcı olabilirsiniz.

2014 Kasım’ı sonlarında başladığımız bu proje sürekli güncellenecektir ve sonunda Pkk’nın tüm katliamlarının bulunabildiği bir kaynak olmasını planlıyoruz. Eğer bu çabamızda bize haber yazarak, tasarım yaparak veya başka bir şekilde yardım etmek istiyorsanız lütfen iletişime geçin.

Tek suçları bölge çocuklarına eğitim ve bilim ışığı saçmak olan genç kadın, erkek şehit öğretmenlerimiz başta olmak üzere tüm şehitlerimizin ruhları şâd olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: