Pkk'nın Üstlendiği Eylemler

Mit, Jitem, Devlet değil; VAHŞİ, IRKÇI, FAŞİST PKK!!!

Slachtpartij in Yolçatı

’s Nachts op 21 mei 1987, valt PKK, het dorp Yolçatı in. Bij deze inval wordt Asım Özden, een basisschoolleraar en Mehmet Bayram, de dorpsimam geëxecuteerd.

De terroristische organisatie eist dit bloedbad op en publiceert het in Serxwebun als volgt:

Slachtpartij in Yolçatı


Pkk ilkokul öğretmeni Asım Özden ve köy imamı Mehmet Bayram'ı katletti

21 mei 1987, Milliyet, pagina 3

Tien terroristen die een inval hebben gedaan in Yolçatı, dorpje verbonden aan Lice in Diyarbakir, hebben Asım Özden en Mehmet Bayram ontvoerd en vermoord.

Op 21 mei ’s nachts rond 01:00 hebben tien PKK militanten een inval gedaan in Yolçatı. De militanten hebben een basisschool leraar Asım Özden, 33 jaar oud en vader van zes kinderen, uit zijn huis ontvoerd. Daarna hebben de PKK militanten de dorpsimam Mehmet Bayram uit zijn huis ontvoerd en vijf kilometer verderop van het dorp zijn ze door de terroristen geëxecuteerd. Hierna zijn de Koerdische terroristen gevlucht.

 


Wie is Asım Özden?

Şehit öğretmen Asım Özden

Geboren in 1954 in Sivas, afgestudeerd van Kırşehir Eğitim Enstitüsü. Op 5 december 1983 wordt Özden aangesteld als basisschool leraar in Yolçatı, dorpje verbonden aan Lice in Diyarbakir. Samen met zijn vrouw Mukadder waren ze trotse ouders van Fatma, Günseli, Ülkü, Gülnihal, Neslihan en M.Hakan. Op 21 mei 1987 wordt Asım Özden vermoord door de Koerdische terroristen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Information

This entry was posted on 22 Mayıs 2016 by and tagged , , , , , , .
%d blogcu bunu beğendi: